New Page 1

یکشنبه ۰۱ بهمن ۹۶    


 

<

سلام به سایت ایستگاه تبلیغات خوش آمدید......شماره های تماس ما22287101-021-جهت ارسال پیام کوتاه09127005829....ازپنل (رایگان)پیام کوتاه مابازدید بفرمایید

كامپيوتر
آموزش
املاك
اتومبيل وموتور
لوازم
خدمات
بازار كار
صنعت
ارتباط
متفرقه

شناسه :  

رمز عبور :  

فراموشي رمز؟

عضويت رايگان

اسلايد

آشکارنیوز
 
 
 

لینکدونی

اتومبيل وموتور - خدمات جانبي

طرح توجیهی بازیافت فیلترهای روغنی خودرو

طرح توجیهی بازیافت فیلترهای روغنی خودرو

نام محصول در این طرح توجیهی

افزايش جمعيت و توسعه الگوي مصرف و نيز توسعه صنعت و کشاورزي باعث توليد حجم زياد زباله هاي شهري و ضايعات صنعتي مي گردد. زباله ها و ضايعات صنعتي قابل بازيافت و استفاده مجددند. دانش فني و فن آوريهاي بازيافت, امکان استفاده و تبديل اين مواد به محصولات ارزشمند را فراهم آورده است.

فرايند بازيافت فرايندي است که طي آن مواد زايد جدا شده و به عنوان ماده خام براي توليد محصولات جديد به کار گرفته مي شود. به بيان ديگر بازيافت عبارت است از بازگرداندن مواد قابل استفاده به چرخه توليد و يا طبيعت. بازيافت به طور کلي داراي فوايدي است که در زير به اختصار ارائه شده است:

ü حجم زباله ورودي به محيط زيست کاهش مي يابد.

ü از آلودگي کاسته مي شود.

ü نياز به مراکز دفن و زباله سوزها کاهش مي يابد.

ü نياز به توليد و يا ورود مواد خام از خارج کاهش مي يابد.

ü توليد ملي افزايش مي يابد.

ü اشتغال ايجاد مي شود.

ü سطح بهداشت عمومي بالا مي رود.

فيلترهاي کارکرده روغن نيز مانند روغن کارکرده به عنوان ضايعات محسوب مي شوند و بايد به طور مناسب بازيافت شوند. در مواردي که عملي است و صرفه اقتصادي وجود دارد فيلترهاي خالي کارکرده روغن براي بازيافت روغن جمع آوري مي شوند. در فيلترهاي کارکرده روغن خرده فلزهايي وجود دارد که دوباره قابل استفاده هستند و توليدکنندگان فولاد مي توانند به عنوان خوراک اوليه از آنها استفاده کنند.

فيلترهاي روغني کارکرده خودرو يکي از محصولاتي هستند که به شدت آلوده کننده محيط زيست بوده

ولي در عين حال قابليت بازيافت مجدد داشته و مي توان تهديد آلودگي و مضر بودن آنها را به فرصت بالابردن ارزش افزوده و استفاده مجدد از آنها و عدم آلودگي محيط زيست و ده ها فرصت مؤثر ديگر تبديل

نمود. اين گزارش به بررسي بازيافت فيلتر و ساير مواد ضايعاتي روغن مي پردازد. طرح مورد بررسي در واقع

يک طرح بازيافتي يا خدماتي بوده و منجر به توليد محصول جديدي نخواهد گرديد. فيلتر خودرو پس از اتمام دوره عمر و کارکرد مفيد آن طي دو مرحله مورد فرآيند بازيافت قرار مي گيرد. ابتدا مرحله تخليه روغن آن که اين روغن به عنوان روغن کارکرده يا سوخته تلقي شده و پس از جمع آوري به واحدهاي تصفيه فرستاده شده که در آنجا ناخالصي هايي از قبيل انواع ترکيبات سنگين، آسفالت، واکس و ... از آن جدا شده و با افزودن Additiveها آن را به روغن موتور، روغن پايه و ساير روغنهاي مورد نياز تبديل و مورد استفاده مجدد قرار مي دهند. قسمت بدنه فيلتر که حدود ٨٥ درصد وزني فيلتر را تشکيل مي دهد نيز جهت فرآيند قطعه قطعه شدن، پرس کاري و استفاده مجدد به واحدهاي مربوطه فرستاده مي شود. بنابراين در طبقه بندي محصولات توليدي وزارت صنايع و معادن در گروه بازيافت و تصفيه قرار مي گيرد. براي بازيافت قراضه آهن و فولاد کد آيسيک ٣ اين گروه ٣٧١٠ بوده که در بين کدهاي اين گروه نيز محتمل ترين کدهاي آيسيک ٣ براي اين فعاليت عبارتند از :

٣٧١٠١١١٠ : بازيافت ضايعات و خرده هاي فلزي

٣٧١٠١١١٣ : بازيافت قطعات خودروهاي فرسوده

طبق فعاليت هاي ميداني و بررسي ها و تحقيقات صورت گرفته از واحدهاي تصفيه روغن و همچنين واحدهاي بازيافت فلزات و ضايعات فلزي در حال حاضر در کشور روغن باقيمانده در فيلتر خودرو بازيافت و تخليه نشده و فيلتر هاي کارکرده پس از جمع آوري از محيط در دپوهاي جمع آوري سوزانده شده تا روغن و قسمتهاي کاغذي آنها کاملاً بسوزد و سپس قراضه باقيمانده جهت بازيافت به واحدهاي بازيابي قراضه هاي فلزي ارسال مي گردد. بنابراين تا به حال کد آيسيک ٣ مجزايي براي تصفيه و بازيابي روغن فيلتر تعريف نشده است. ولي در صورت تعريف احتمال قريب به يقين کد آيسيک ٣ اين روغن تحت يکي از کدهاي زير باشد :

٢٣٢٠١٢٤٠ : تصفيه روغن سوخته.

٣٧٢٠١١٢٢ : تصفيه دوم روغن موتور.

٣٧٢٠١١٣٢ : بازيافت روغنهاي خنک کننده.

موارد مصرف و کاربرد

آهن قراضه عمدتاً خوراک واحدهاي ريخته گري چدني و فولادي است. آهن قراضه پس از تبديل در اين واحدها به صورت ورق، پروفيل و ... در آمده و در ساخت انواع مختلف فولاد براي ساختن سيم، لوله و ورق فولاد، ريل، ديگ بخار و قطعات ساختماني، ابزارآلات، فنر و کارد و چنگال استفاده مي شود.

علاوه بر اين محصولات آهن و فولاد در بسياري از ساختارها و کاربردهاي صنعتي مانند: دستگاه ها، پل ها، ساختمان ها، مخزن ها، اتوبان ها، خودروسازي ها و ابزارها به کار مي روند. روغن حاصل نيز در صورت جمع آوري، بازيافت و تصفيه مي تواند به عنوان روغن موتور خودرو، روغن پايه و ساير کاربردهاي صنعتي مورد استفاده قرار گيرد.

بررسي کالاهاي جايگزين

ضايعات آهني و فولادي: همانطوريکه درقسمت قبلي بيان شد ضايعات آهني به عنوان يکي از مواد اصلي در تهيه آهن و فولاد مي باشند. اين ضايعات از حيث جنس نمي توانند جايگزيني داشته باشند چرا که محصول نهايي نيز (فولاد يا آهن) از همان جنس مي باشد. کمبود سالانه ١٣٠٠٠٠٠ تن (يک

ميليون و سيصدهزار تن) قراضه آهن جهت صنايع فولادسازي نشان از اين امر دارد که قطعاً هيچ ماده

جايگزيني براي اين کالا وجود ندارد.

اما در کاربردهاي نهايي مثلاً ساخت درب و پنجره، انواع تسمه ها و قطعات فلزي و بسياري از محصوات ديگر مانند قطعات فلزي داخل خودرو و صدها کاربرد ديگر، مواد پليمري و پلاستيکي رقيب بسيار جدي و سرسختي براي آهن و فولاد مي باشند.

روغن کارکرده : مصرف عمده و اوليه روغن کارکرده به عنوان سوخت کوره يا تأسيسات حرارتي مي باشد. در زمينه سوخت نيز آنچه مسلم است سوخت هاي بسيار زيادي از انواع سوخت هاي معدني، زغالي، هيدروکربني و … وجود دارد که با کيفيت بسيار بهتري نسبت به اين نوع سوخت مي توانند مورد استفاده قرار بگيرند. تنها مزيت روغن کارکرده به عنوان سوخت نسبت به ساير سوخت ها قيمت کمتر آن مي تواند باشد که آن هم در مواردي که بحث کيفيت سوخت مطرح باشد، اين موضوع نيز منتفي مي باشد.

اما چنانچه روغن مورد تصفيه و بازيافت قرار گيرد مي توان مانند روغنهاي تازه توليد شده در مصارف مورد نظر (خودرو، تأسيسات و ساير صنايع ) به کار گرفته شود بنابراين نمي توان محصول جايگزيني براي آن در نظر گرفت.

اهميت استراتژيک کالا در دنياي امروز

در اين فرآيند کالاي جديدي توليد نمي شود. ولي از آنجاييکه اين طرح اولاً يک طرح زيست محيطي بوده و ثانياً به بازيافت دو محصول اساسي از جمله قراضه هاي فولادي و روغن خودرو منتهي مي شود، داراي اهميت خاص خود مي باشد. آب و خاک دو عنصر پايه زندگي بشري بوده که عدم کيفيت و آلودگي آنها تأثير مستقيم بر زندگي بشر داشته و باعث ايجاد خلل در تمامي ابعاد زندگي بشر مي گردد. هر نوع آلودگي آب و عدم حاصلخيزي خاک در هر مقياس و اندازه اي بدون شک ضررهاي جبران ناپذيري را پيکره صنعت و کشاورزي جامعه فرو مي آورد. نفوذ روغن کارکرده حاصل از تخليه فيلترها از يک سو و واکنشهايي که فولاد يا آهن قراضه پيرامون فيلتر با آب و خاک ميدهد، باعث مي شود که اين دو عنصر آلوده شده و نتوان از آنها به نحو بهينه استفاده نمود. بنابراين رهاسازي فيلترها در طبيعت علاوه بر آلوده کردن محيط باعث مي شود که هزينه هايي نيز جهت پاکسازي خاک و تصفيه آن متحمل گرديم.

جمع آوري فيلترها کارکرده روغن خودرو کمک بسيار زيادي به پاکيزگي محيط زيست نموده و اثرات آن شايد در مقاطع زماني کوتاه زياد محسوس نباشد، ولي قطعاً در بازه هاي زماني بلند اثرات مثبت خود را نشان خواهد داد. يکي ديگر از مهمترين مزيت هاي اين طرح، بازيافت قراضه هاي آهني و استفاده از آنها در صنايع

٢ ميليون تن / فولاد سازي مي باشد. نياز روز افزون کشور به قراضه هاي آهني با توجه به کمبود سالانه ٥قراضه در کشور، اين مزيت را تأئيد مي نمايد. هر چند که مقدار قراضه اي که از اين پروسه استحصال

ميگردد، در مقابل کمبود کشور ناچيز است ولي همين مقدار نيز باعث مي شود که ارز کمتري از کشور جهت واردات اين کالاها خارج گردد.

این طرح شامل:

· مقدمه

· معرفي محصول

· کد ISIC محصول

· شماره تعرفه گمرکي

· شرايط واردات محصول

· بررسي استانداردهاي موجود در مورد محصول

· بررسي و ارائه اطلاعات لازم در زمينه قيمت توليد داخلي و جهاني محصول

· معرفي موارد مصرف و کاربرد محصولات

· بررسي کالاهاي جايگزين و تجزيه و تحليل اثرات آن بر مصرف محصول

· بررسي اهميت استراتژيکي کالا در دنياي امروز

· معرفي شرايط صادرات

· کشورهاي عمده توليد کننده و مصرف کننده محصول

· وضعيت عرضه و تقاضا

· بررسي ظرفيت بهره برداري و روند توليد از آغاز برنامه سوم تاکنون

· بررسي ظرفيت هاي بهره برداري

· بررسي سطح تکنولوژي توليد در واحدهاي فعال

· نام کشورها و شرکت هاي سازنده ماشين آلات مورد استفاده در توليد محصول

· بررسي وضعيت طرح هاي جديد و طرح هاي توسعه در دست اجرا

· بررسي روند مصرف از آغاز برنامه سوم تاکنون

· بررسي نياز به محصول با اولويت صادرات تا پايان برنامه توسعه چهارم

· بررسي اجمالي تکنولوژي و روش هاي توليد و عرضه م حصول در کشور و مقايسه آن با ديگر کشورها

· تعيين نقاط قوت و ضعف تکنولوژي هاي مرسوم در توليد محصول

· بررسي و تعيين حداقل ظرفيت اقتصادي به همراه برآورد حجم سرمايه گذاري ثابت مورد نياز

· و .....

می باشد.


ارسال آگهي : 1395/08/24

   مشخصات آگهي   

قيمت:   30000
نام:   میرمعینی مشاوره و طراحی صنعتی
ايميل :  
تلفن :   8338210395
موبايل :   09186830599
تاريخ انقضا :   سه شنبه ۱۷ بهمن ۹۶ ‬
شهر :   كرمانشاه
استان :   كرمانشاه
آدرس :   کرمانشاه بلوار شید بهشتی جنب سینما استقلال ورودی کتابخانه شهید بهشتی

بازديد :
 
253 بارجستجوي مرتبط
- mp3 player- سمند- پيكان- پرايد- mp3- دزدگير- سيستمهاي حفاظتي- بنز- plc- پژو 206- پژو- روغن- دوو- كاميون- لاستيك- 206- يخچال- سنسور- مالزي- دوچرخه- زانتيا- بيل- فروش خودرو- ماكسيما- ترمز abs- آگهی رایگان- اپل كورسا- جرثقیل سقفی - درج آگهی- مرسدس بنز کلاس 2014

تازه‌هاي اتومبيل وموتور - خدمات جانبي (صفحه 1 از 1)
‪۹۶/۰۹/۲۹ شیشه اتومبیل محسن
نصب حرفه ایی انواع شیشه اتومبیل های ایرانی و خارجی . ترمیم ترک و سنگ خوردگی شیشه اتومبیل با اشعه ...
علی فلاحی ، تلفن : 09191257083

‪۹۶/۰۹/۱۷ طرح توجیهی تولید ضد یخ
طرح توجیهی تولید ضد یخ معرفي محصول در این طرح توجیهی اکثريت سيستم هاي خنک کننده خودروهاي سواري و سنگين داراي يک ...
30000
میرمعینی مشاوره و طراحی صنعتی ، تلفن : 8338210395

‪۹۶/۰۹/۱۷ طرح توجیهی ایجاد کارواش ماشین
کارآفريني باعث رفع نيازها به کمک تکنولوژي هاي جديد مي گردد. بسياري از محصولات تکنولوژي هاي جديد خصوصا در حوزه ...
30000
میرمعینی مشاوره و طراحی صنعتی ، تلفن : 8338210395

‪۹۶/۰۹/۱۷ طرح توجیهی بازیافت فیلترهای روغنی خودرو
طرح توجیهی بازیافت فیلترهای روغنی خودرو نام محصول در این طرح توجیهی افزايش جمعيت و توسعه الگوي مصرف و نيز توسعه صنعت ...
30000
میرمعینی مشاوره و طراحی صنعتی ، تلفن : 8338210395

‪۹۶/۰۹/۱۷ طرح توجیهی تولید شیر مرکب خودرو
محصول مورد نظر طرح حاضر، تولید شیر مرکب خودرو میباشد . این قطعه از اجزاء سیستم گاز سوز خودرو هستند ...
30000
میرمعینی مشاوره و طراحی صنعتی ، تلفن : 08338210395

‪۹۶/۰۷/۰۲ فعال سازی سیستم رهاگاز در خودرو رانا
با فعال سازی این سیستم از رانندگی با خودروی رانای خود در شهر ودر بزرگراهها لذت فوق العاده ببرید لازم ...
تماس بگیرید
مجید ماجدی ، تلفن : 09123686763

‪۹۶/۰۵/۳۱ شیشه اتومبیل محسن
نصب حرفه ایی انواع شیشه اتومبیل های ایرانی و خارجی . ترمیم ترک و سنگ خوردگی شیشه اتومبیل با اشعه ...
علی فلاحی ، تلفن : 09191257083

‪۹۶/۰۴/۲۱ خودروبر حمل خودرو سهيل 09100707020
خودرو سوار سهيل 09100707020 09100707030 حمل سريع و مطمئن انواع خودروهاي داخلي و خارجي، صفر و کارکرده ، تصادفي يا موتور خاموش به ...
تماس با
moein ahmadi ، تلفن : 09100707020

‪۹۵/۱۰/۰۲ اتولایت سنسور نور خودرو
اتولایت اپیکو ، یک سیستم الکترونیکی هوشمند، مجهز به سنسور نور می باشد که به صورت خودکار چراغ های خودرو ...
130000تومان
مبین صنعت راد ، تلفن : 44059561

‪۹۵/۰۹/۲۲ سنسور دنده عقب خودرو
سيستم اعلام خطر دنده عقب (چشم سوم) کمک بسيار مهمي به راننده هنگام حرکت با دنده عقب مي کند. چشم ...
محمد جواد ترتیبی ، تلفن : 01333720777

‪۹۵/۰۹/۱۰ دوربین خودرو
پیشگیری ازحوادث درپارگینگ با دوربین خودرو دوربین ایمنی خودرو مانند جعبه سیاه هواپیما است که جزئیات مربوط به سرعت ،موقعیت قابل ...
akbar hassnpuur ، تلفن : 04135575586

‪۹۵/۰۸/۲۷ تستر ECU هوشمند دیجیتالی
۱-یکی از مهمترین امتیاز دستگاه کاملا دیجیتال بودن پنل میباشد که کار را برای کاربر فوقالعاده راحت کرده است و ...
دایان الکترونیک ، تلفن : 01132207951

‪۹۵/۰۶/۰۴ کلاچ اتوماتيک هوشمند
847 78 333 011 846 78 333 011 845 78 333 011 09117904253 کلاچ اتوماتیک دستگاهی ست که پس از نصب ...
750000
موسوی موسوی ، تلفن :

‪۹۵/۰۴/۰۸ عینک مخصوص رانندگی در شب و روز پایلود
عینک مخصوص رانندگی پایلود برای چشمهای حساس براساس آمار موجود، رانندگي و تردد در شب بسيار خطرآفرين تر از رانندگي در ...
لطفا تماس بگیرید
مرکز عینک اورجینال جنوب ، تلفن : 09127614318

‪۹۵/۰۳/۱۸ هدرز - افزایش شتاب خودرو
هدرز به انگلیسی (headers ) قطعه ای فنی برای تیونینگ و تقویت موتور است که بخشی از سیستم اگزوز خودرو ...
نادر دهقان ، تلفن :

‪۹۵/۰۳/۱۸ هدرز - افزایش شتاب خودرو
هدرز به انگلیسی (headers ) قطعه ای فنی برای تیونینگ و تقویت موتور است که بخشی از سیستم اگزوز خودرو ...
نادر دهقان ، تلفن :

‪۹۴/۱۲/۲۴ فروش اسمارت بلينکر ( فلاشر و راهنماي هوشمند خودرو) ريو، تيبا و تيبا 2
فروش اسمارت بلينکر ( فلاشر و راهنماي هوشمند خودرو) ريو، تيبا و تيبا 2 مسافرت در راه است و خطر تصادف ...
تماس با 900000
مهدی حاجی زاده ، تلفن : 66120853-66927752

‪۹۴/۱۲/۰۷ فروش اسمارت بلينکر ( فلاشر و راهنماي هوشمند خودرو) ريو، تيبا و تيبا 2
فروش اسمارت بلينکر ( فلاشر و راهنماي هوشمند خودرو) ريو، تيبا و تيبا 2 مسافرت در راه است و خطر تصادف ...
تماس با 900000
مهندس حاجی زاده ، تلفن : 66120853

‪۹۴/۱۰/۳۰ دستگاه اصلی دیاگ ساخت کره جنوبی
دستگاه اصلی دیاگ ساخت کره جنوبی برای کلیه خودروهای دنیا امکان برنامه ریزی سیستم ضد سرقت (تعریف سوئیچ) با منوی فارسی با قیمت مناسب ...
پس از تماس
پرشیا پرشیا وندا سیستم ، تلفن : 02166597312

‪۹۴/۱۰/۳۰ نرم افزار خودرو
نرم افزار خودرو دارای کلیه نقشه های برقی خودروهای دنیا دارای اطلاعات فنی موتور و گیربکس و غیره 1- ALLDATA 10.52 2- AUTO ...
پس از تماس
پرشیا پرشیا وندا سیستم ، تلفن : 02166597312

‪۹۴/۱۰/۳۰ آموزش رایگان
- توليد کننده انواع تجهيزات کارگاهي، دستگاه عيب ياب خودرو و شبيه سازهاي آموزشي سيستم هاي الکترونيک و پيشرفته خودرو - ...
پس ازتماس
پرشیا پرشیا وندا سیستم ، تلفن : 02166597312

‪۹۴/۱۰/۱۹ دوره های پیشرفته تعمیرات ایسیو
ECU , BSI , BM34 , AMPER , ABS , CNG جدیدترین دوره آموزشی در عیب یابی و تعمیرات انواع ایسیو ...
گروه فنی پویاخودرو ، تلفن : 0113204055

‪۹۴/۱۰/۱۹ دوره های پیشرفته تعمیرات ایسیو
ECU , BSI , BM34 , AMPER , ABS , CNG جدیدترین دوره آموزشی در عیب یابی و تعمیرات انواع ایسیو ...
گروه فنی پویاخودرو ، تلفن : 0113204055

‪۹۴/۰۸/۲۳ تقویت چراغ شب و زیباسازی
تقویت چراغ شب و زیباسازی خودروی خوی خو د راب ه ما بسپارید با تشکر راد ...
توافقی
سعید راد ، تلفن : 09381881782

‪۹۴/۰۶/۰۴ دانلود جزوه آموزش ایسیو ecu
برترین سایت دانلود اطلاعات تکمیلی خودروها http://ecu.4kia.ir این فروشگاه تمامی تلاش خود را بر آن نهاده تا فایل ها و اطلاعات کمیاب ...
توافقی
گروه فنی 4kia ، تلفن : 66000004

‪۹۴/۰۶/۰۴ دانلود جزوه آموزش ایسیو ecu
برترین سایت دانلود اطلاعات تکمیلی خودروها http://ecu.4kia.ir این فروشگاه تمامی تلاش خود را بر آن نهاده تا فایل ها و اطلاعات کمیاب ...
توافقی
گروه فنی 4kia ، تلفن : 66000004

‪۹۴/۰۵/۲۸ دانلود جزوات تعمیرات MVM
برترین سایت دانلود اطلاعات تکمیلی خودروها http://ecu.4kia.ir این فروشگاه تمامی تلاش خود را بر آن نهاده تا فایل ها و اطلاعات کمیاب ...
توافقی
گروه فنی 4kia ، تلفن : 66000004

‪۹۴/۰۵/۲۸ دانلود جزوه تعمیرات ایسیو, bsi, airbag,abs
برترین سایت دانلود اطلاعات تکمیلی خودروها http://ecu.4kia.ir این فروشگاه تمامی تلاش خود را بر آن نهاده تا فایل ها و اطلاعات کمیاب ...
توافقی
گروه فنی 4kia ، تلفن : 66000004

‪۹۴/۰۵/۲۷ دانلود اطلاعات برق تکمیلی Megan
برترین سایت دانلود اطلاعات تکمیلی خودروها http://ecu.4kia.ir این فروشگاه تمامی تلاش خود را بر آن نهاده تا فایل ها و اطلاعات کمیاب ...
توافقی
گروه فنی 4kia ، تلفن : 66000004

‪۹۴/۰۵/۲۷ دانلود جزوه تعمیرات ایسیو, bsi, airbag,abs
برترین سایت دانلود اطلاعات تکمیلی خودروها http://ecu.4kia.ir این فروشگاه تمامی تلاش خود را بر آن نهاده تا فایل ها و اطلاعات کمیاب ...
توافقی
گروه فنی 4kia ، تلفن : 66000004

‪۹۴/۰۵/۲۶ دانلود جزوه تعمیرات ایسیو, bsi, airbag,abs
برترین سایت دانلود اطلاعات تکمیلی خودروها http://ecu.4kia.ir این فروشگاه تمامی تلاش خود را بر آن نهاده تا فایل ها و اطلاعات کمیاب ...
توافقی
گروه فنی 4kia ، تلفن : 66000004

‪۹۴/۰۵/۲۶ دانلود جزوه آموزش تعمیر ایسیو
برترین سایت دانلود اطلاعات تکمیلی خودروها http://ecu.4kia.ir این فروشگاه تمامی تلاش خود را بر آن نهاده تا فایل ها و اطلاعات کمیاب ...
توافقی
گروه فنی 4kia ، تلفن : 66450894

‪۹۴/۰۵/۰۶ دستگاه اصلی دیاگ ساخت کره جنوبی
دستگاه اصلی دیاگ ساخت کره جنوبی برای کلیه خودروهای دنیا امکان برنامه ریزی سیستم ضد سرقت (تعریف سوئیچ) با منوی فارسی با قیمت مناسب ...
پس از تماس
آسیا پارت ، تلفن : 021-66597312

‪۹۴/۰۵/۰۱ واردات انواع روغن موتورو گريس هيوندا کره
واردات مستقيم روغن موتور توربو ديزل 15W40 هيوندا با بالاترين سطح کيفي(CI4-VDS4 VOLVO)و..با دوبرابر ساعت کارکرد وروغن هيدروليک هيوندا VG68 ...
lمجيد خبيري ، تلفن : 021-86027595

‪۹۴/۰۲/۰۴ بازسازی حرفه ای انواع دوو و فروش لوازم
بازسازی انواع دوو سی یلو ریسر اسپرو بصورت کاملا حرفه ای در کمترین زمان با کمترین هزینه.بهمراه فروش لوازم یدکی ...
میلاد رازانی ، تلفن :

‪۹۴/۰۱/۳۱ ردیاب
جی پی اس کارپاد با ارائه بهترین کیفیت در زمینه جی پی اس در ایران همچنان بی رقیب ترین ارائه ...
کریم ذاکری پور ، تلفن : 09121203767

‪۹۴/۰۱/۳۱ ردیاب
جی پی اس کارپاد با ارائه بهترین کیفیت در زمینه جی پی اس در ایران همچنان بی رقیب ترین ارائه ...
کریم ذاکری پور ، تلفن : 09121203767

‪۹۴/۰۱/۳۱ ردیاب
جی پی اس کارپاد با ارائه بهترین کیفیت در زمینه جی پی اس در ایران همچنان بی رقیب ترین ارائه ...
کریم ذاکری پور ، تلفن : 09121203767

‪۹۴/۰۱/۳۱ ردیاب
جی پی اس کارپاد با ارائه بهترین کیفیت در زمینه جی پی اس در ایران همچنان بی رقیب ترین ارائه ...
کریم ذاکری پور ، تلفن : 09121203767

‪۹۴/۰۱/۳۱ ردیاب
جی پی اس کارپاد با ارائه بهترین کیفیت در زمینه جی پی اس در ایران همچنان بی رقیب ترین ارائه ...
کریم ذاکری پور ، تلفن : 09121203767

‪۹۴/۰۱/۳۰ ردیاب
جی پی اس کارپاد با ارائه بهترین کیفیت در زمینه جی پی اس در ایران همچنان بی رقیب ترین ارائه ...
کریم ذاکری پور ، تلفن : 09121203767

‪۹۴/۰۱/۲۲ GPS
جی پی اس کارپاد با ارائه بهترین کیفیت در زمینه جی پی اس در ایران همچنان بی رقیب ترین ارائه ...
کریم ذاکری پور ، تلفن : 09121203767

‪۹۴/۰۱/۱۹ جی پی اس خوردرو
جی پی اس کارپاد با ارائه بهترین کیفیت در زمینه جی پی اس در ایران همچنان بی رقیب ترین ارائه ...
کریم ذاکری پور ، تلفن : 09121203767

‪۹۲/۰۹/۰۱ قلم خش گير ماشين Fix It Pro
قيمت: 148,000 ريال روش پرداخت وجه: پرداخت درب منزل و يا واريز به حساب فروشنده قلم خش گير ماشين فيكس ايت ...
ابراهیم سلیمانی ، تلفن :

‪۹۲/۰۹/۰۱ اتــــــــــــــويــــــــــــدك
فروش آنلاين لوازم جانبي اتومبيل www.otoyadak.orq.ir سفارش اينترنتي محصولات رايگان مي باشد ارسال محصول به سراسر كشور ...
سلیمانی ، تلفن :

‪۹۲/۰۴/۲۷ اسپري كارواش بدون نياز به آب waterless
اسپري كارواش بدون نياز به آب 1 ليتر براي 7 بار شستشوي خودرو هر ليتر 6400 تومان بدون اتلاف وقت در صف كارواش همه ...
7300 تومان
سعيد نيري - فروشگاه اينترنت ، تلفن : 09103463077

‪۹۲/۰۴/۲۷ واكس لاستيك خودرو FX
اسپري واكس اختصاصي لاستيك FX اسپري واكس اختصاصي لاستيك FX بصورت بسته بندي هاي 120CC ، 300 CC ...
114000 ريال
سعيد نيري -فروشگاه اينترنتي ، تلفن : 09103463077

‪۹۲/۰۴/۱۴ DVD فابريك7 و206 با نشاندهنده مصرف سوخت
همراه با كامپيوتر سفريDVD,GPS,,207, 206 ورودي Ipod GPS فعال TV Bluetooth َVirtual CDC Am/FM تصوير در تصوير Divx/ JPEG/CD/-R/ MPEG4/ MP3/ VCD USB/SD Card/ Auto Reae Viewing Function. نصب بدون ...
زير قيمت
شمسايي ، تلفن : 02177073004/09123448689

‪۹۲/۰۲/۱۴ كروز كنترل مگان
كروز كنترل مگان 2000 و 1600 و limiter كروز كنترل مگان كروز كنترل مگان كروز كنترل مگان كروزكنترل مگان فابريكي استاندارد اروپا كه مورد ...
علي حميدي ، تلفن : 09197780145

‪۹۲/۰۲/۰۸ در برقي خودروهاي ون
فروش و نصب دستگاه كامل درب برقي انواع خودروهاي ون فاو FAW تويوتا دليكا ايستانا نارون بنز فولكس غزال كاسپين ...
مجيد كمالي ، تلفن : 09397013941

‪۹۲/۰۲/۰۷ برقي كردن اينه هاي 206 تيپ 2- سنسور دما
با سلام برقي كردن اينه هاي 206 تيپ 2 به صورت كاملا فابريكي با بهترين كيفيت و قيمت انجام ميشود. نصب اينه ...
آخرين قيمت را از ما بگيريد
پويا ، تلفن : 09198158335

‪۹۲/۰۱/۲۹ تعمير اتومبيلهاي سواري ، آموزش برق خودرو
تعمير اتومبيلهاي سواري ، آموزش برق خودرو آموزشگاه فني و حرفه اي صنعت كار داراي مجوز رسمي از سازمان آموزش ...
آموزشگاه صنعت كار ، تلفن : 44008940-1

‪۹۲/۰۱/۰۹ مركز خدمات تخصصي پژو 206 و 207
نصب كروز كنترل 206و207 نصب دزدگير فابريك فرانسه TEXTON پاور ويندوز سوكت فابريك آپكو چراخ داشبورد باسوكت فابريك عايق كاپوت ايساكو سنسور نور و باران سرويس ...
احمد دربان لقماني ، تلفن : 09151150470

‪۹۲/۰۱/۰۵ مولتي مديافابريك پژو206 مدل اتومكس باGPS
ضبط تصويري پژو 206 با GPS طرح تويوتا كمري, قابل نصب بر روي تمامي تيپ ها و مدل هاي پژو 206, نماي ...
ايران آپشن خودرو ، تلفن : 02166003177

‪۹۲/۰۱/۰۵ DVD فابريك رنو مگان با GPS و دوربين عقب
مشخصات مانيتور فابريك خودرو رنو مگان: * داراي صفحه ي نمايش 7 اينچي لمسي با كيفيت پخش فول اچ دي (Full ...
ايران آپشن خودرو ، تلفن : 02166003177

‪۹۲/۰۱/۰۵ مانيتور خودرو + DVD + GPS
جديدترين سيستمهاي صوتي و تصويري فابريك انواع خودرو (دو تكه و يك تكه) از جمله رنو مگان , ...
ايران آپشن خودرو ، تلفن : 02166003177

‪۹۱/۱۱/۱۷ تركيب رنگ
تركيب انواع رنگهاي ماشين هاي خارجي و ايراني دقيق ترين تركيب رنگي اگر ماشين خارجي داريد كه نميتوانيد رنگ ان را دربياوريد مثل ...
علي برزگر ، تلفن : 09116145280

‪۹۱/۱۱/۱۲ دياگ pps - دياگ تخصصي پژو سيتروئن
با عرض سلام و دروود خدمتت شما بازديد كنند گرامي وارد كننده دياگ pps فروش دياگ PPS براي خودروهاي پژو و سيتروئن ...
آخرين قيمت را از ما بگيريد
پويا ، تلفن : 09198158335

‪۹۱/۱۱/۱۲ كروز كنترل فابريك MVM X33
با عرض سلام نصب و فروش كروز كنترل فابريك MVM X33 با دسته فابريك روي فرمان بدون اخلال در سيم كشي ...
آخرين قيمت را از ما بگيريد
پويا ، تلفن : 09198158335

‪۹۱/۱۱/۱۲ كروز كنترل فابريك تويوتا پرادو
نصب و فروش كروز كنترل فابريك تويوتا پرادو - كمري - لندكروز نصب فروش كروز كنترل انواع خودرو اعم از : نصب ...
آخرين قيمت را از ما بگيريد
امير ، تلفن : 09198158334

‪۹۱/۱۱/۱۲ نصب و فروش كروز كنترل فابريك ماكسيما
با عرض سلام و وقت بخير براي كسب اطلاعات بيستر خواهشمنديم از سايت ما ديدن فرمييد : www.206option.blogfa.com نصب و فروش كروز كنترل ...
آخرين قيمت را از ما بگيريد
پويا ، تلفن : 09198158335

‪۹۱/۱۱/۱۲ كروز كنترل مگان - كروز انواع خودرو
نصب و فروش كروز كنترل مگان با دسته فابريك و بدون اخلال در سيم كشي خودرو انحام ميپذيرد. نصب براي تمامي ...
آخرين قيمت را از ما بگيريد
پويا ، تلفن : 09198158335

‪۹۱/۱۱/۱۲ سوپر چيپ -افزايش شتاب و قدرت- رفع كپ 206
به نام خدا با عرض سلام و وقت بخير براي كسب اطلاعات بيستر خواهشمنديم از سايت ما ديدن فرمييد : www.206option.blogfa.com ايا از شتاب ...
مهندس امير به آذين ، تلفن : 09198158335

‪۹۱/۱۱/۱۲ فروش ويژه دزدگير TEXTON فابريك 206 - 207
دزدگير TEXTON دزدگير تكستون در bsi ماشين فعال ميشود وسازگاري 100% با سيستم مولتي پلكس 206 دارد . دزدگير TEXTON قابليت شناسايي درب ...
350000 تومان
پويا ، تلفن : 09198158335

‪۹۱/۱۱/۱۲ افزايـش شـتاب 206 * برطرف كـردن كـپ 206
سيستم برق 206 مولتي پلكس است ، يعني چه ؟ يعني اينكه براي هر عمل در اين خودرو نيازي نيست كه ...
امير ، تلفن : 09198158335

‪۹۱/۱۱/۰۶ فروش اينترنتي مانيتور اتومبيل شركت SONY
بهترين كيفيت با كمترين قيمت با قابليتهاي فراوان مانيتور مخصوص اتومبيل قابليت پخش برنامه هاي تلويزيون با تيونر بسيار قوي ...
09192987005
محمودي ، تلفن : 09192987005

‪۹۱/۱۱/۰۵ آپشن نمايندگي ايران خودرو
نصب كليه لوازم آپشن فابريك محصولات ايران خودرو * دزدگير فابريك ( داراي تاييديه ايران خودرو ) * كروز كنترل * عايق نمدي ...
مرتضي مظاهري ، تلفن : 09123175796

‪۹۱/۰۵/۲۵ نرم افزار ردنگار
سيستم هاي تعيين موقعيت و ناوبري وسائل نقليه (Automatic Vehicles Location and Navigation Systems) به عنوان ابزار جديد جهت توليد ...
persiasoft persiasoft ، تلفن : 08318249272-08318248782

‪۹۱/۰۳/۲۳ كاپوتاژ داود اشرفي 09144062015
انجام امور گمركي و كاپوتاژ خودروهاي سواري در گمرك تبريز با كمترين زمان مناسب و هزينه كم ...
داود اشرفي ، تلفن : 09144062015

‪۹۱/۰۳/۱۱ افزايش قابل توجه شتاب 206و نصب سوپرچيپ
توجه** اين قطعه اكبند بوده و در بسته بندي فرانسوي عرضه ميگردد** ...
لطفا تماس بگيريد
شمسايي ، تلفن : 09123448689 02177064030

‪۹۱/۰۳/۱۱ نصب و فروش كروز كنترل اوريجينال ويتارا
نصب و فروش كروز كنترل اوريجينال ويتارا - كروز كنترل سوزوكي ويتارا كروز كنترل اوريجينال مزدا 3 كروز كنترل اوريجينال ماكسيما كروز كنترل ...
زير قيمت
روح ا له ظفرقندي ، تلفن : 77064030/09123448689

‪۹۱/۰۳/۱۰ سنسور پارك خودرو
سنسور پاركينگ يا همان سنسور دنده عقب داراي چهار حسگر است كه بر روي سپر عقب خودرو نصب ميشود . ...
700000
علي ملكيان ، تلفن : 44446034 - 09127286784

‪۹۱/۰۳/۱۰ سيستم كروز كنترل
شركت نوتاش صنعت آريان سهامي خاص طراحي و توليد لوازم و تجهيزات آپشن استاندارد خودرو (نمايندگي فعال مي پذيرد) http://notashan.ir شركت نوتاش صنعت آريان توليد ...
علي ملكيان ، تلفن : 44446034 - 09127286784

‪۹۱/۰۳/۰۷ برزنت
توليد برزنت چاپي ضد اب انواع برزنت مخصوص چادر كاميون و... 09131259609 ...
ali ، تلفن : 09131259609

‪۹۱/۰۳/۰۶ دزدگيرماهواره اي ردياب جي پي اسGPS مشهد
نصب دزدگيرهاي ماهواره اي و ردياب خودرو با نصب سيستم دزدگير ماهواره اي و ردياب خودرو ديگر نگران دزديده شدن خودرو ...
mahdi ghane ، تلفن : 09155208272

‪۹۱/۰۳/۰۶ كلاچ اتومات-بدون كلاچ رانندگي كنيد مشهد
اين سيستم كليه عمليات كلاچ گيري توسط پا را حذف مي نمايد و كلاچ گيري با فشردن شاسي تعبيه شده ...
mahdi ghane ، تلفن : 09155208272

‪۹۱/۰۳/۰۶ كمان صافكاري بدنه خودرو
با استفاده از كيت صافكاري جادويي در كمتر از سه دقيقه بدنه اتومبيل خود را بدون رنگ ريختگي صاف نمائيد ...
سامان تقيان ، تلفن : 02133918869

‪۹۱/۰۲/۲۳ شامپو كارواش
گروه صنعتي فيدار توليد وعرضه كننده انواع مكملهاي لوكس وصنعتي اتومبيل . شامپو پوليش فيدار براق كننده وشوينده با كف فراوان ...
گروه صنعتي فيدار ، تلفن : 021-66057431

‪۹۱/۰۲/۱۹ اكتان بنزين power max
افزايش دهنده سرعت و قدرت و پايين اورنده مصرف سوخت بالا برنده اكتان بنزين تا 5 پوينت واقعي .از بين ...
سامان تقيان ، تلفن : 02133918869

‪۹۱/۰۲/۰۸ آتليه هاي حمل و نقل خودروئي
طراحي ، ساخت ، مشاوره و خدمات پس از فروش انواع آتليه هاي خودروئي ون ، ترانسپورتر ساخت انواع كابين حمل ...
88763282
شركت مهندسي بازرگاني فدك ، تلفن : 88763281

‪۹۱/۰۲/۰۸ فروش فلاكس برقي اتومبيل
فلاكس برقي مسافرتي رسيدن به حرارت بالا در سريع ترين زمان- سازگاري با همه فندكي هاي ماشين-بدنه داخلي تمام استيل -سيستم ...
15,500 تومان
اميد ، تلفن :

‪۹۱/۰۲/۰۷ امولاتور كليد برد ECU گاز شيرمخزن پركن
انواع قطعات سيستم گازسوز CNG (شير مخزن امولاتور انژكتور كليد سوخت ECU گاز امولاتور CNG كليد انتخاب سوخت)خودرو را ...
قابل ارسال با فكس يا SMS
بهنام فرقاني ، تلفن : 09123336909

‪۹۱/۰۲/۰۶ كارواش تمام اتوماتيك - تسهيلات ويژه
بزرگترين تامين كننده كارواشهاي تمام اتوماتيك در ايران ****با بيش از 9 سال سابقه درخشان در سطح كشور **** تنها توليد كننده ...
0
حسام الدين نفريه ، تلفن : 09125334171

‪۹۱/۰۲/۰۵ اعطاي نمايندگي باشرايط ويژه
دستگاه هشدار دهنده هوشمند ضد خواب آلودگي .محصولي از شركت سينا رعد صفاهان.جلوگيري از خوابيدن در حين رانندگي و به ...
8000تومان
سلطاني ، تلفن : 09139130227

‪۹۱/۰۱/۲۶ فروش نوروزي جي پي اس مارشال ME-G502
يك وسيله ويژه براي تعطيلاتتان در نوروز با فروش ويژه نوروزي با قيمت ويژه براي هديه يا مصرف شخصي با ...
تماس بگيريد
امير مسعود ، تلفن : 09385226300-66758528

‪۹۱/۰۱/۱۷ ArtaGPS - ردياب آنلاين خودرو
تيم ArtaGPS اقدام به تهيه سخت افزاري كرده است كه بوسيله ي آن امكان مشاهده ي موقعيت فعلي خودرو از ...
محسن نوری ، تلفن :

‪۹۱/۰۱/۰۵ لوازم اسپرت هوندا كوپه
لوازم كاملان مناسب بوده واز كشور ايتاليا اومده با بيمه خراب شدن ويا رنگ رفتگي تا12ماه ...
هرجی دلت بخواد
عمر ابوبکر ، تلفن :

‪۹۰/۰۸/۱۵ كارواش اتومبيل شما در منزل
شتشوي اتومبيل . خشكشويي داخل ماشين.موتور شويي. واكس و پوليش در منزل يا محل كار شما تلفن:66082607 همراه:09123949256 ...
ابراهيم ودادي ، تلفن :

‪۹۰/۰۸/۰۷ كاهش مصرف سوخت و افزايش راندمان خودرو
شما براي 100% بنزين پول پرداخت مي كنيد ... چرا فقط از 75% ان استفاده مي كنيد ؟! مناسب براي كليه ...
نظري ، تلفن : 09123044570

‪۹۰/۰۶/۰۴ جي پي اس
مسير ياب ماهوارهاي براي خودرو مسيريابgps گويا نقشه و GPS 1. داراي به روزترين نقشه كليه راهها و شهرهاي ايران حتي كوچكترين معبرها ...
رضا محمودپور ملكي ، تلفن : 09141209130

‪۹۰/۰۶/۰۴ مسيرياب ماهواره اي خودرو
مسير ياب ماهوارهاي براي خودرو مسيريابgps گويا نقشه و GPS 1. داراي به روزترين نقشه كليه راهها و شهرهاي ايران حتي كوچكترين معبرها ...
رضا محمودپور ملكي ، تلفن : 09141209130

‪۹۰/۰۶/۰۴ آپشن هاي استاندارد و كروز كنترل آوانته
نصب آپشن هاي استاندارد بر روي خودرو هيونداي آوانته از قبيل : 1- كروز كنترل فابريك (سيستم تثبيت سرعت در شرايط ...
حسني ، تلفن : 09134411482

‪۹۰/۰۵/۰۱ بهترين قيمت مارشال ME-G350GPS Marshal M
بهترين قيمت انواع رهياب مترشال را از ما بخواهيد ME-G350 فروش ويژه GPS Marshal ME-G500B جي پي اس فروش ويژه GPS Marshal ME-G501 ...
تماس بگيريد
امير قمصري ، تلفن : 66952466-09122892061

‪۹۰/۰۳/۲۷ برقي كردن اينه هاي 206 تيپ 2
با عرض سلام برقي كردن اينه هاي 206 تيپ 2 به صورت كاملا فابريكي با بهترين كيفيت و قيمت انجام ميشود. پويا ...
پايينترين قيمت
pouya ، تلفن : 9198158335

‪۹۰/۰۳/۲۷ نصــب كــــروز كــنترل روي 206 تيپ 2
با عرض سلام و دروود نصب كروز كنترل روي تيپ 2 درچه گاز برقي انجام ميشود. و نيز نصب و فروش جديدترين ...
پاينترين قيمت
pouya ، تلفن : 9198158335

‪۹۰/۰۳/۲۷ برطرف كردن كپ 206* افزايش شتاب 206* 207
به نام خدا با عرض سلام و دروود تمامي 206 هايي كه پدال گازشان برقي هست ، در شروع حركت كپ دارند ...
بهترين قيمت
pouya ، تلفن : 9198158335

‪۹۰/۰۳/۲۶ روغن گيربكس اتومات پژو 206
روغن 206 اتومات اصل ESSO آخرين سري از اين نوع مراقب انواع تقلبي باشيد ...
ارميك ، تلفن : 09121030423

‪۹۰/۰۳/۲۲ هشدار دهنده جلوگيري ازخواب آلودگي راننده
دستگاه هشدار دهنده هوشمند ضد خواب آلودگي .محصولي از شركت سينا رعد صفاهان.جلوگيري از خوابيدن در حين رانندگي به ...
5000تومان
سلطاني ، تلفن : 09139130227

 
آگهي هاي جديد میرمعینی مشاوره و طراحی صنعتی
طرح توجیهی دانه بندی شن و ماسه
میرمعینی مشاوره و طراحی صنعتی
تلفن : 8338210395

طرح توجیهی تولید انواع بستنی
میرمعینی مشاوره و طراحی صنعتی
تلفن : 8338210395

طرح توجیهی تولید عکس برگردان کاغذی
میرمعینی مشاوره و طراحی صنعتی
تلفن : 38210395

طرح توجیهی تولید همزمان برق و حراراتCHP
میرمعینی مشاوره و طراحی صنعتی
تلفن : 8338210395

طرح توجیهی تولید فرش ماشینی
میرمعینی مشاوره و طراحی صنعتی
تلفن : 8338210395